FEVER / hudba pro zábavu / skupina na Vaši akci, svatbu, raut, večírek, ples

FEVER - revival - kapela s širokým repertoárem světových popových a rockových hitů

Fever je pražská skupina hrající cover verze známé rockové klasiky od rock'n'rollů (Chuck Berry, Elvis Presley), přes klasický rock (Roling Stones, Beatles, Jimmy Hendrix, Led Zeppelin), moderní rock (ZZ Top, Lenny Kravitz, Queen), blues (Eric Clapton, Gary Moore) až po funk (James Brown, Prince).

Nachází své publikum nejen v pražských klubech, ale i na venkovských zábavách a mejdanech pro nejrůznější firmy a příležitosti. Skupina pod tímto názvem hraje od dubna 1999.

Od roku 2008 je Fever k slyšení po pražských barech i v akustické sestavě, jejíž repertoár kromě rockovějších skladeb v akustické verzi zahrnuje i řadu oblíbených popových písní.

V sestavě Fever zpívá Tomáš Ludvíček, na baskytaristu Rosťa Máca, na bicí hraje Jarda Čech a na kytary Petr Krumphanzl a Vláďa Myslík.

V unplugged sestavě hraje Tomáš Ludvíček i doprovodnou kytaru, Petr Krumphanzl obstarává kytarová sóla, riffy či vyhrávky a zpívá vokály, Rosťa Máca hraje na baskytaru. Podle charakteru akce a požadovaného zvuku a repertoáru jsme schopni zajistit odpovídající sestavu ke spokojenosti objednavatele i posluchačů.


[CNW:Counter]

Kontaktní telefon: 604892103
Kontaktní e-mail: rostamaca@seznam.cz